Urząd Miasta Janikowo – UM w Janikowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Janikowo – UM w Janikowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Janikowie. Urząd Miasta Janikowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Janikowo opłata skarbowa.

Urząd Miasta Janikowo kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Janikowo telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Janikowo godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Janikowa otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Janikowo godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Janikowo

Adres: ul. Przemysłowa 6, Janikowo 88-160

Telefon: 52 351 44 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Janikowo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Janikowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Janikowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta w Janikowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Janikowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Janikowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Janikowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Janikowo

Liczba wyświetleń: 455Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS