Urząd Miasta Jaraczewo – UM w Jaraczewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Jaraczewo – UM w Jaraczewie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Jaraczewo, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Jaraczewa?

Urząd Miasta Jaraczewo kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Jaraczewo kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jaraczewie

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Jaraczewa interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jaraczewie dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Jaraczewo

Adres: Jarocińska 1, 63-233 Jaraczewo

Telefon: 62 740 80 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jaraczewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 6:00-14:00

Urząd Miasta w Jaraczewie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Jaraczewo mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Jaraczewie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Wydziały Urzędu Miasta Jaraczewa

Urząd Miasta Jaraczewa został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Jaraczewo, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Jaraczewa.

Urząd Miasta Jaraczewo Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Jaraczewie? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Jaraczewa. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Jaraczewo

Liczba wyświetleń: 218Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS