Urząd Miasta Jędrzejów – UM w Jędrzejowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Jędrzejów – UM w Jędrzejowie

Wydziały Urzędu Miasta w Jędrzejowie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Jędrzejów godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Jędrzejów telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Jędrzejów telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Jędrzejowa możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Jędrzejów godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Jędrzejowa. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Jędrzejów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Jędrzejów

Adres: ul. 11 Listopada 33a, 28-300 Jędrzejów

Telefon: (41) 386 10 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jędrzejów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Jędrzejów Urząd Miasta

W mieście Jędrzejów znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Jędrzejów. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Jędrzejów Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Jędrzejowa dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Jędrzejowa prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Jędrzejowa dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Jędrzejów opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Jędrzejowa opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Jędrzejowa wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Jędrzejowa wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Jędrzejów

Liczba wyświetleń: 510Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS