Urząd Pracy Jędrzejów

PUP Jędrzejów – Powiatowy Urząd Pracy Jędrzejów

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

PUP Jędrzejów – Powiatowy Urząd Pracy Jędrzejów

PUP Jędrzejów oferty pracy, staże i praktyki. Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Jędrzejowie. PUP Jędrzejów kontakt dla petentów – telefon, e-mail, adres.

PUP Jędrzejów oferty pracy

Urząd Pracy Jędrzejów to instytucja państwowa, której zadaniem jest pomoc petentom w znalezieniu zatrudnienia. Zbiera ona oferty pracy z całego powiatu i udostępnia je online osobom bezrobotnym. Są one dodawane na bieżąco, dzięki czemu wszystkie ogłoszenia są dostępne w jednym miejscu. Oferty pracy Jędrzejów PUP usuwana po zakończeniu rekrutacji, dzięki czemu można mieć pewność, że informacje dostępne online są aktualne.

Niektóre publikowane oferty pracy PUP Jędrzejów oznacza niebieskim symbolem osoby na wózku inwalidzkim. Takie oznaczenie daje znać przeglądającym, że ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Warto też zaznaczyć, że publikowanie ofert pracy nie jest jedyną funkcją PUP w Jędrzejowie. Część osób zarejestrowanych w instytucji może liczyć na kursy organizowane przez PUP Jędrzejów. Będą one odpowiednio dopasowane do wykształcenia i ścieżki zawodowej, a udział w nich może zostać dodany do CV, co pozwoli na podkreślenie posiadanych szkoleń i doświadczenia przy późniejszym ubieganiu się o pracę.

Urząd Pracy Jędrzejów

W placówce jaką jest PUP Jędrzejów kontakt jest prowadzony głównie telefonicznie. Pod poniżej podanym numerem można uzyskać potrzebne informacje na temat działania urzędu lub realizowanych w nim formalności.

Adres: ul. Okrzei 49B, 28-300 Jędrzejów
Telefon: 41 380 23 74, 41 386 54 92
Fax: 41 386 38 93
E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Jędrzejów kontakt poprzez wymienione wyżej kanały obsługuje wyłącznie w czasie godzin otwarcia. Harmonogram pracy placówki pozostaje niezmienny od poniedziałku do piątku. Sprawujący piecze w PUP Jędrzejów dyrektor ustalił, iż urząd działa w godzinach 7:15-15:15. Jeżeli chodzi o złożenie zażalenia, skargi lub wnioski przyjmowane są w czwartki od 9:00 do 12:00.

PUP Jędrzejów rejestracja

Mieszkańcy miasta i gminy Jędrzejów, Małogoszcz, Sędziszów oraz gmin Imielno, Nagłowice, Oksa, Słupia Jędrzejowska, Sobków oraz Wodzisław mogą korzystać z usług oferowanych przez PUP Jędrzejów. Rejestracja w instytucji możliwa jest stacjonarnie. Wystarczy donieść odpowiednie dokumenty i oświadczenia.

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy w Jędrzejowie rejestracje obsługuje online. Oczywiście możliwość ta skierowana jest jedynie do osób które posiadają Profil Zaufany. Jest tak ze względu na fakt konieczności potwierdzenia swojej tożsamości online.

Liczba wyświetleń: 739Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS