Urząd Miasta Jutrosin – UM w Jutrosinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Jutrosin – UM w Jutrosinie

Urząd Miasta Jutrosina kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Jutrosinie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Jutrosin dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Jutrosin telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Jutrosina można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jutrosinie

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jutrosinie. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Jutrosin

Adres: ul. Rynek 26, 63-930 Jutrosin

Telefon: 65 5471 419, 65 5471 594

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jutrosin:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Jutrosinie

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Jutrosinie odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Jutrosin odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Jutrosin opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Jutrosina jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Jutrosin podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Jutrosin podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Jutrosinie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Jutrosina informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Jutrosin

Liczba wyświetleń: 297Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS