Urząd Miasta Kazimierz Dolny – UM w Kazimierzu Dolnym

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Kazimierz Dolny telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Kazimierza Dolnego.

Kontakt Urząd Miasta Kazimierz Dolny

Adres: ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny

Telefon: 81 88 10 212, 81 88 10 136

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kazimierz Dolny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

Urząd Miasta Kazimierza Dolnego jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Kazimierza Dolnego szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Kazimierzu Dolnym można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Kazimierz Dolny kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Kazimierz Dolny kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Kazimierza Dolnego interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Wydziały Urzędu Miasta Kazimierza Dolnego

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Kazimierza Dolnego na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Kazimierza Dolnego natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kazimierz Dolny.

Urząd Miasta Kazimierz Dolny Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Kazimierzu Dolnym? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Kazimierzu Dolnym można zrealizować w Urzędzie Miasta Kazimierza Dolnego w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kazimierza Dolnego działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Kazimierz Dolny

Liczba wyświetleń: 47Wyszukaj dodatkowe informacje: