Urząd Miasta Kazimierza Wielka – UM w Kazimierzy Wielkiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Kazimierza Wielka – UM w Kazimierzy Wielkiej

Kontakt z Urzędem Miasta Kazimierzy Wielkiej przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kazimierzy Wielkiej, adres placówki. UM Kazimierza Wielka wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Kazimierza Wielka kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Kazimierzy Wielkiej można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Kazimierza Wielka kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Kazimierza Wielka godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Kazimierzy Wielkiej w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Kazimierza Wielka godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Kazimierza Wielka

Adres: ul. T. Kościuszki 12, 28-500 Kazimierza Wielka

Telefon: 41 3521 937, 41 3521 919

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kazimierza Wielka:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Kazimierza Wielka Urząd Miasta

Urząd Miasta Kazimierzy Wielkiej umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Kazimierza Wielka wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Kazimierza Wielka wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Kazimierza Wielka Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Kazimierzy Wielkiej jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Kazimierza Wielka Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Kazimierza Wielka dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Kazimierza Wielka dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Kazimierza Wielka

Liczba wyświetleń: 433Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS