Urząd Miasta Kępno – UM w Kępnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Kępno – UM w Kępnie

Kępno Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Kępna. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Kępnie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Kępno kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Kępnie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Kępno komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Kępna jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Kępna umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Kępna umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kępnie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kępna można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Kępna. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Kępna jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Kępno

Adres: ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno

Telefon: +48 625 909 400,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kępno:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Kępno Urząd Miasta

Urząd Miasta Kępna jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Kępno odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Kępnie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Kępna jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Kępno opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Kępno opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Kępno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Kępna są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Kępno

Liczba wyświetleń: 317Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS