Urząd Miasta Kłobuck – UM w Kłobucku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Kłobuck – UM w Kłobucku

Urząd Miasta Kłobuck kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Kłobucku. Urząd Miasta Kłobuck telefon.

Urząd Miasta Kłobuck dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Kłobucku dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Kłobuck godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Kłobuck będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Kłobuck

Adres: ul. 11 Listopada 6, 42-100 Kłobuck

Telefon: (34) 31 00 150,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kłobuck:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Kłobuck Urząd Miasta

W mieście Kłobuck znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Kłobuck. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Kłobuck Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Kłobuck opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Kłobucka jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Kłobuck podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Kłobuck podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Kłobucku. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Kłobucka informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Kłobuck

Liczba wyświetleń: 351Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS