Urząd Miasta Kłodawa – UM w Kłodawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Kontakt z Urzędem Miasta Kłodawy przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kłodawie, adres placówki. UM Kłodawa wydziały, dowód osobisty.

Kontakt Urząd Miasta Kłodawa

Adres: ul. Dąbska 17, 62-650 Kłodawa

Telefon: (63) 27 30 622,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kłodawa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Kłodawa Urząd Miasta

Urząd Miasta Kłodawy składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Kłodawa Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Kłodawa kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Kłodawie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Kłodawa kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kłodawie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kłodawie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Urząd Miasta Kłodawa dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Kłodawa chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Kłodawa dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Kłodawa opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Kłodawa opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Kłodawa

Liczba wyświetleń: 48Wyszukaj dodatkowe informacje: