Urząd Miasta Kobylin – UM w Kobylinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Kobylin – UM w Kobylinie

Urząd Miasta Kobylin godziny otwarcia, adres. Kobylin Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Kobylina.

Urząd Miasta Kobylin dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Kobylin dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Kobylina możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Kobylin godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Kobylina jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Kobylin

Adres: Rynek Marszałka J. Piłsudskiego 1, 63-740 Kobylin

Telefon: 65 548 24 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kobylin:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Kobylinie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Kobylinie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Kobylin odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta w Kobylinie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Kobylina zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Kobylinie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Kobylina umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Kobylin

Liczba wyświetleń: 202Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS