Urząd Miasta Kock – UM w Kocku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Kock – UM w Kocku

Kock Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Kocku dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Kock kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Kock kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Kocku udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Kock godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Kock godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Kock

Adres: ul. Jana Pawła II 29, 21-150 Kock

Telefon: 81 859 10 04, 81 859 10 05

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kock:

  • poniedziałek 8:00-14:00
  • wtorek 8:00-14:00
  • środa 8:00-14:00
  • czwartek 8:00-14:00
  • piątek 8:00-14:00

Urząd Miasta w Kocku

W Urzędzie Miasta Kock obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Kock umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Kock wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Kock publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Kocka.

Urząd Miasta Kocka podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Kocka płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Kock

Liczba wyświetleń: 232Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS