Urząd Miasta Kolbuszowa – UM w Kolbuszowej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Kolbuszowej kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Kolbuszowej Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Kontakt Urząd Miasta Kolbuszowa

Adres: ul. Obrońców Pokoju 21, 36-100 Kolbuszowa

Telefon: 17 22 71 333, 744 42 38

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kolbuszowa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Kolbuszowa Urząd Miasta

W mieście Kolbuszowa Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Kolbuszowej odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Kolbuszowa dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Kolbuszowej interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Kolbuszowej. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kolbuszowej

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kolbuszowej są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Urząd Miasta Kolbuszowa opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Kolbuszowej powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Kolbuszowej podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Kolbuszowej podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Kolbuszowa

Liczba wyświetleń: 39Wyszukaj dodatkowe informacje: