Urząd Miasta Kórnik – UM w Kórniku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Kórnik – UM w Kórniku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kórnik. Miejski Urząd w Kórniku adres placówki. Urząd Miasta Kórnik telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Kórnik telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Kórnika jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Kórniku jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Kórnik prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Kórnik godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Kórniku obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Kórnika funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kórniku zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kórnik można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Kórnik

Adres: Pl. Niepodległości 1, 62-035 Kórnik

Telefon: +48 61 81 70 411, +48 61 81 70 182

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kórnik:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Kórniku

W Urzędzie Miasta Kórnik obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Kórnik umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta w Kórniku podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Kórnika zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Kórniku podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Kórnika umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Kórnik

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS