Urząd Miasta Koronowo – UM w Koronowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Koronowo – UM w Koronowie

Urząd Miasta Koronowo godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Koronowa – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Koronowo.

Urząd Miasta Koronowo dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Koronowo dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Koronowa możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Koronowo godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Koronowa jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Koronowo

Adres: Plac Zwycięstwa 1, 86-010 Koronowo

Telefon: 52 3826 400,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Koronowo:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Koronowo Urząd Miasta

W mieście Koronowo znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Koronowo. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Koronowo Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Koronowo opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Koronowa jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Koronowo podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Koronowo podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Koronowie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Koronowa informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Koronowo

Liczba wyświetleń: 322Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS