Urząd Miasta Kowal – UM w Kowalu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Kowala kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Kowal wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Kowalu.

Kontakt Urząd Miasta Kowal

Adres: Piwna 33, 87-820 Kowal

Telefon: 54 284 22 89,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kowal

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Kowal Urząd Miasta

Urząd Miejski w Kowal pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Kowalu mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Kowal kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Kowala, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Kowal kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Kowala, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Kowala

Urząd Miasta Kowala jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Kowal jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Kowala.

Urząd Miasta Kowala podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Kowala podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Kowal dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Kowala dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Kowal dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Kowal

Liczba wyświetleń: 15Wyszukaj dodatkowe informacje: