Urząd Miasta Kowal – UM w Kowalu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Kowal – UM w Kowalu

Urząd Miasta Kowala kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Kowal wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Kowalu.

Urząd Miasta Kowal kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Kowala, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Kowal kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Kowala, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Kowala

Urząd Miasta Kowala jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Kowal jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Kowala.

Kontakt Urząd Miasta Kowal

Adres: Piwna 33, 87-820 Kowal

Telefon: 54 284 22 89,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kowal:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Kowal Urząd Miasta

Urząd Miejski w Kowal pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Kowalu mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Kowala podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Kowala podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Kowal dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Kowala dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Kowal dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Kowal

Liczba wyświetleń: 288Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS