Urząd Miasta Kozienice – UM w Kozienicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Kozienice – UM w Kozienicach

Urząd Miasta Kozienice opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kozienicach, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Kozienice kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Kozienice telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Kozienice godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Kozienic otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Kozienice godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Kozienice

Adres: ul. Parkowa 5, 26-900 Kozienice

Telefon: +48 (48) 611 71 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kozienice:

 • poniedziałek 8:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Kozienicach

Mieszkańcy miasta Kozienic wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Kozienicach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Kozienice odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Kozienice wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Kozienice funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Kozienic to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Kozienice wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Kozienice Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Kozienic wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kozienicach jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Kozienic zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Kozienice Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Kozienice

Liczba wyświetleń: 532Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS