Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski – UM w Koźminie Wielkopolskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski – UM w Koźminie Wielkopolskim

Urząd Miasta Koźmina Wielkopolskiego kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Koźminie Wielkopolskim Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Koźminie Wielkopolskim udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski

Adres: ul. Stary Rynek 11, 63-720 Koźmin Wlkp.

Telefon: 62 72 16 088,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Miasta w Koźminie Wielkopolskim

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Koźminie Wielkopolskim realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta w Koźminie Wielkopolskim podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Koźmina Wielkopolskiego zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Koźminie Wielkopolskim podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Koźmina Wielkopolskiego umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Koźmin Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS