Urząd Miasta Koźminek – UM w Koźminku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Koźminek – UM w Koźminku

Koźminek Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Koźminka. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Koźminku, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Koźminek telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Koźminka, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Koźminku są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Koźminka nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Koźminek godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Koźminku do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Koźminek te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Koźminek

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 7, 62-840 Koźminek

Telefon: 0-62 76-37-085,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Koźminek:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Koźminek Urząd Miasta

Urząd Miasta Koźminka umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Koźminek Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Koźminek Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Koźminek dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Koźminek dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Koźminek

Liczba wyświetleń: 151Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS