Urząd Miasta Krasnobród – UM w Krasnobrodzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Krasnobród – UM w Krasnobrodzie

Urząd Miasta Krasnobród godziny otwarcia, adres. Krasnobród Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Krasnobrodu.

Urząd Miasta Krasnobród dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Krasnobród dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Krasnobrodu możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Krasnobród godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Krasnobrodu jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Krasnobród

Adres: ul. 3 Maja 36, 22-440 Krasnobród

Telefon: 84 660 76 91, 84 660 76 92

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krasnobród:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Krasnobrodzie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Krasnobrodzie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Krasnobród odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta w Krasnobrodzie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Krasnobrodu zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Krasnobrodzie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Krasnobrodu umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Krasnobród

Liczba wyświetleń: 282



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS