Urząd Miasta Krosno Odrzańskie – UM w Krośnie Odrzańskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie – UM w Krośnie Odrzańskim

Kontakt z Urzędem Miasta Krosna Odrzańskiego przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, adres placówki. UM Krosno Odrzańskie wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Krosna Odrzańskiego można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Krosno Odrzańskie kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Krosno Odrzańskie godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Krosno Odrzańskie

Adres: ul. Parkowa 1, 66-600 Krosno Odrzańskie

Telefon: 68 410 97 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krosno Odrzańskie:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim

Urząd Miasta Krosna Odrzańskiego jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Krosna Odrzańskiego szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Krośnie Odrzańskim można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Krosna Odrzańskiego jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Krosno Odrzańskie podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Krosna Odrzańskiego informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Krosno Odrzańskie

Liczba wyświetleń: 362Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS