Urząd Miasta Krotoszyn – UM w Krotoszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Krotoszyn – UM w Krotoszynie

Krotoszyn Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Krotoszynie dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Krotoszyn kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Krotoszyna, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Krotoszyn kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Krotoszyna, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Krotoszyna

Urząd Miasta Krotoszyna jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Krotoszyn jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Krotoszyna.

Kontakt Urząd Miasta Krotoszyn

Adres: ul. Kołłątaja 7, 63-700 Krotoszyn

Telefon: 62 725 42 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krotoszyn:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Krotoszynie

Urząd Miasta Krotoszyna jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Krotoszyna szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Krotoszynie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Krotoszyn wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Krotoszyn funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Krotoszyna to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Krotoszyn wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Krotoszyn Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Krotoszyna wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Krotoszynie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Krotoszyna zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Krotoszyn Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Krotoszyn

Liczba wyświetleń: 1058Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS