Urząd Miasta Kruszwica – UM w Kruszwicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Kruszwica – UM w Kruszwicy

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kruszwica. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Kruszwicy. Urząd Miasta Kruszwica wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Kruszwica dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Kruszwica dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kruszwicy

Urząd Miasto w Kruszwicy otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Kruszwica

Adres: ul. Nadgoplańska 4, 88-150 Kruszwica

Telefon: +48 52 351 50 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kruszwica:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Kruszwica Urząd Miasta

W mieście Kruszwica znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Kruszwica. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Kruszwica Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Kruszwica wydziały

Urząd Miasta Kruszwicy podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kruszwicy. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Kruszwicy, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kruszwicy

Wydział Spraw Obywatelskich UM Kruszwica świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kruszwicy działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Kruszwica

Liczba wyświetleń: 507Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS