Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski – UM w Krzyżu Wielkopolskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski – UM w Krzyżu Wielkopolskim

Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Krzyż Wielkopolski Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Krzyżu Wielkopolskim.

Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Krzyża Wielkopolskiego można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Krzyżu Wielkopolskim w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski

Adres: ul. Wojska Polskiego 14, 64-761 Krzyż Wielkopolski

Telefon: +48 67 25 64 145,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Krzyż Wielkopolski Urząd Miasta

Urząd Miasta Krzyża Wielkopolskiego wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Krzyż Wielkopolski Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta w Krzyżu Wielkopolskim podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Krzyża Wielkopolskiego zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Krzyżu Wielkopolskim podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Krzyża Wielkopolskiego umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Krzyż Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 475Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS