Urząd Miasta Książ Wielkopolski – UM w Książu Wielkopolskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Książ Wielkopolski – UM w Książu Wielkopolskim

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Książa Wielkopolskiego, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Książ Wielkopolski dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Książ Wielkopolski kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Książa Wielkopolskiego, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Książ Wielkopolski kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Książa Wielkopolskiego, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Książa Wielkopolskiego

Urząd Miasta Książa Wielkopolskiego jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Książ Wielkopolski jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Książa Wielkopolskiego.

Kontakt Urząd Miasta Książ Wielkopolski

Adres: ul. Stacha Wichury 11a, 63-130 Książ Wlkp.

Telefon: (061) 2822001, (061) 2822017

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Książ Wielkopolski:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Książ Wielkopolski Urząd Miasta

W mieście Książ Wielkopolski Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Książu Wielkopolskim odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Książ Wielkopolski dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Książ Wielkopolski chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Książ Wielkopolski dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Książ Wielkopolski opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Książ Wielkopolski opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Książ Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 408Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS