Urząd Miasta Łabiszyn – UM w Łabiszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Łabiszyn – UM w Łabiszynie

Urząd Miasta Łabiszyn godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Łabiszyn Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Łabiszyn.

Urząd Miasta Łabiszyn telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Łabiszyn telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Łabiszyna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Łabiszyn godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Łabiszyna. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Łabiszyn godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Łabiszyn

Adres: ul. Plac 1000-lecia 1, 89-210 Łabiszyn

Telefon: 52 3844 052, 52 3844 063

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łabiszyn:

  • poniedziałek 7:30-15:45
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:45
  • czwartek 7:30-15:45
  • piątek 7:15-13:30

Łabiszyn Urząd Miasta

Urząd Miasta w Łabiszynie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Łabiszyna i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Łabiszynie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Łabiszyna mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Łabiszynie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Łabiszyna?

W Urzędzie Miasta Łabiszyna istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Łabiszyn dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Łabiszyn

Liczba wyświetleń: 351Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS