Urząd Miasta Łasin – UM w Łasinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Łasin – UM w Łasinie

Urząd Miasta w Łasinie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Łasin telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Łasina.

Urząd Miasta Łasin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Łasinie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Łasin kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Łasina jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Łasin udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łasinie

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Łasina są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Łasina jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Łasina jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Łasina odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Łasin

Adres: ul. Radzyńska 2 86-320 Łasin

Telefon: (0-56) 466 50 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łasin:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Łasin Urząd Miasta

W mieście Łasin znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Łasin. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Łasin Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Łasin opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Łasina jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Łasin podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Łasin podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Łasinie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Łasina informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Łasin

Liczba wyświetleń: 154Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS