Urząd Miasta Łaszczów – UM w Łaszczowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Łaszczów – UM w Łaszczowie

Łaszczów Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Łaszczowa. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Łaszczowie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Łaszczów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Łaszczowie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Łaszczów kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Łaszczowa jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Łaszczów udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łaszczowie

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Łaszczowa są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Łaszczowa jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Łaszczowa jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Łaszczowa odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Łaszczów

Adres: ul. Chopina 14, 22-650, Łaszczów

Telefon: 84 6611050,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łaszczów:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Miasta w Łaszczowie

W Urzędzie Miasta Łaszczów obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Łaszczów umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Łaszczów Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Łaszczów Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Łaszczów dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Łaszczów dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Łaszczów

Liczba wyświetleń: 184Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS