Urząd Miasta Łęczna – UM w Łęcznej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Łęczna kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Łęcznej. Urząd Miasta Łęcznej wydziały wewnętrzne instytucji.

Kontakt Urząd Miasta Łęczna

Adres: pl. Kościuszki 5, 21-010 Łęczna

Telefon: 81 53 58 600,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łęczna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 8:00-15:00
  • wtorek: 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Urząd Miasta w Łęcznej

Urząd Miasta Łęcznej jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Łęcznej szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Łęcznej można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Łęczna kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Łęcznej, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Łęczna kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Łęcznej, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Łęcznej

Urząd Miasta Łęcznej jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Łęczna jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Łęcznej.

Urząd Miasta Łęczna wydziały

W Urzędzie Miasta Łęcznej działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Łęcznej zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Łęcznej to przykładowo:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Nieruchomości
  • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Łęczna wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Łęczna Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Łęcznej jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Łęcznej i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Łęcznej jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Łęcznej możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Łęczna

Liczba wyświetleń: 92Wyszukaj dodatkowe informacje: