Urząd Miasta Leżajsk – UM w Leżajsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Leżajsk – UM w Leżajsku

Leżajsk Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Leżajsku dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Leżajsk dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Leżajsku, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Leżajsk kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Leżajsk telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Leżajsku

Urząd Miasta Leżajsk jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Leżajska nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Leżajsk godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Leżajsk

Adres: ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk

Telefon: (017) 242 73 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Leżajsk:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Leżajsk Urząd Miasta

Urząd Miasta Leżajska jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Leżajska jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Leżajsk posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Leżajska

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Leżajska na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Leżajsku zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Leżajska natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Leżajsk.

Urząd Miasta Leżajsk Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Leżajsku? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Leżajsku można zrealizować w Urzędzie Miasta Leżajska w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Leżajska działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Leżajsk

Liczba wyświetleń: 481Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS