Urząd Miasta Lubień Kujawski – UM w Lubieniu Kujawskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Telefon do Urzędu Miasta Lubienia Kujawskiego. Urząd Miasta w Lubieniu Kujawskim adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Lubień Kujawski?

Kontakt Urząd Miasta Lubień Kujawski

Adres: ul. Wojska Polskiego 29, 87-840 Lubień Kujawsk

Telefon: (54) 284 43 20, (54) 284 35 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubień Kujawski

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Lubieniu Kujawskim

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Lubieniu Kujawskim prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Lubień Kujawski odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Lubień Kujawski kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Lubień Kujawski kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Lubieniu Kujawskim udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Lubień Kujawski godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Lubień Kujawski godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Lubienia Kujawskiego podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Lubienia Kujawskiego podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Lubień Kujawski dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Lubienia Kujawskiego dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Lubień Kujawski dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Lubień Kujawski

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: