Urząd Miasta Lubraniec – UM w Lubrańcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Wydziały Urzędu Miasta w Lubrańcu – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Lubraniec godziny otwarcia, adres, kontakt.

Kontakt Urząd Miasta Lubraniec

Adres: Brzeska 49, 87-890 Lubraniec

Telefon: 54 286 20 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubraniec

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Lubraniec Urząd Miasta

Urząd Miasta Lubrańca umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Lubraniec kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Lubrańcu należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Lubraniec kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lubrańcu

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lubrańcu zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Urząd Miasta Lubraniec wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Lubraniec publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Lubrańca.

Urząd Miasta Lubrańca podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Lubrańca płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Lubraniec

Liczba wyświetleń: 41Wyszukaj dodatkowe informacje: