Urząd Miasta Lwówek – UM w Lwówku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Lwówek – UM w Lwówku

Lwówek Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Lwówku dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Lwówek kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Lwówka, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Lwówek kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Lwówka, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Lwówka

Urząd Miasta Lwówka jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Lwówek jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Lwówka.

Kontakt Urząd Miasta Lwówek

Adres: ul. Ratuszowa 2 64-310 Lwówek

Telefon: 61 441-40-24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lwówek:

 • Poniedziałek 8:00 - 16:00
 • Wtorek 7:30 - 15:30
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Miasta w Lwówku

W Lwówku Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Lwówka należą:

 • opieka nad mieszkańcami Lwówka
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Lwówku
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Lwówka
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Lwówek odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Lwówka są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Lwówek wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Lwówek wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Lwówek Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Lwówka jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Lwówek Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Lwówek dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Lwówek dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Lwówek

Liczba wyświetleń: 127Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS