Urząd Miasta Margonin – UM w Margoninie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Margonin – UM w Margoninie

Urząd Miasta Margonina dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Margonin dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Margonin dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Margonin telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Margonina można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Margoninie

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Margoninie. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Margonin

Adres: ul. Kościuszki 13, 64-830 Margonin

Telefon: 67 28 46 068,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Margonin:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Margoninie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Margoninie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Margonin odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Margonin wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Margonin wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Margonina podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Margonin formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Margonina podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Margonina w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Margonin

Liczba wyświetleń: 220Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS