Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski – UM w Międzyrzecu Podlaskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski – UM w Międzyrzecu Podlaskim

Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Międzyrzeca Podlaskiego druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Międzyrzeca Podlaskiego interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Międzyrzecu Podlaskim dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski

Adres: ul. Pocztowa 8, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Telefon: 83 372 62 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim

Mieszkańcy miasta Międzyrzeca Podlaskiego wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Międzyrzecu Podlaskim. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Międzyrzeca Podlaskiego podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Międzyrzec Podlaski formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Międzyrzeca Podlaskiego podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Międzyrzeca Podlaskiego w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS