Urząd Miasta Miejska Górka – UM w Miejskiej Górce

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Miejska Górka – UM w Miejskiej Górce

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Miejska Górka, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Miejskiej Górki?

Urząd Miasta Miejska Górka kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Miejskiej Górki można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Miejska Górka kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Miejska Górka godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Miejskiej Górce w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Miejska Górka godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Miejska Górka

Adres: ul. Rynek 33, 63-910 Miejska Górka

Telefon: 65 547 45 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Miejska Górka:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Miejskiej Górce

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Miejska Górka mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Miejskiej Górce realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Miejska Górka wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Miejska Górka publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Miejskiej Górki.

Urząd Miasta Miejskiej Górki podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Miejskiej Górki płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Miejska Górka

Liczba wyświetleń: 197Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS