Urząd Miasta Mikstat – UM w Mikstacie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Mikstat – UM w Mikstacie

Urząd Miasta Mikstat kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Mikstat Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mikstacie.

Urząd Miasta Mikstat kontakt

Urząd Miejski w Mikstacie ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Mikstacie zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Mikstat kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Mikstacie jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Mikstatu może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mikstacie

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Mikstatu możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Mikstat godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Mikstacie są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Mikstat

Adres: Krakowska 17, 63-510 Mikstat

Telefon: 62 731 00 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mikstat:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Mikstat Urząd Miasta

Urząd Miasta Mikstatu jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Mikstat odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Mikstacie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Mikstatu jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Mikstat wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Mikstat wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Mikstatu podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Mikstat formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Mikstatu podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Mikstatu w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Mikstat

Liczba wyświetleń: 174Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS