Urząd Miasta Mikstat – UM w Mikstacie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Mikstat kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Mikstat Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mikstacie.

Kontakt Urząd Miasta Mikstat

Adres: Krakowska 17, 63-510 Mikstat

Telefon: 62 731 00 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mikstat

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Mikstat Urząd Miasta

Urząd Miasta Mikstatu jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Mikstat odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Mikstacie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Mikstatu jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Mikstat kontakt

Urząd Miejski w Mikstacie ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Mikstacie zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Mikstat kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Mikstacie jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Mikstatu może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mikstacie

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Mikstatu możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Mikstat godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Mikstacie są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Urząd Miasta Mikstat wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Mikstat wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Mikstatu podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Mikstat formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Mikstatu podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Mikstatu w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Mikstat

Liczba wyświetleń: 15



Wyszukaj dodatkowe informacje: