Urząd Miasta Modliborzyce – UM w Modliborzycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Modliborzyce – UM w Modliborzycach

Urząd Miasta Modliborzyce godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Modliborzyce Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Modliborzyce.

Urząd Miasta Modliborzyce kontakt

Urząd Miejski w Modliborzycach ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Modliborzycach zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Modliborzyce kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Modliborzycach jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Modliborzyc może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Modliborzycach

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Modliborzyc możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Modliborzyce godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Modliborzycach są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Modliborzyce

Adres: ul. Piłsudskiego 63, 23-310 Modliborzyce

Telefon: 015 8715 079,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Modliborzyce:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:10
  • Wtorek 7:30 - 16:50
  • Środa 7:30 - 15:10
  • Czwartek 7:30 - 15:10
  • Piątek 7:30 - 15:10

Modliborzyce Urząd Miasta

Urząd Miasta Modliborzyc umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Modliborzyce wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Modliborzyce wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Modliborzyce Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Modliborzyc jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Modliborzyce Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Modliborzyce dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Modliborzyce dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Modliborzyce

Liczba wyświetleń: 184Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS