Urząd Miasta Mrocza – UM w Mroczy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Mroczy, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Mrocza dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Kontakt Urząd Miasta Mrocza

Adres: Plac 1 Maja 20, 89 - 115 Mrocza

Telefon: +48 52 386 74 10, +48 52 386 74 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mrocza

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Mroczy

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Mrocza mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Mroczy realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Mrocza dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Mrocza dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Mroczy kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mroczy

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mroczy. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Urząd Miasta Mrocza podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Mrocza podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Mroczy dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Mrocza Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Mroczy dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Mrocza

Liczba wyświetleń: 23Wyszukaj dodatkowe informacje: