Urząd Miasta Murowana Goślina – UM w Murowanej Goślinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Murowana Goślina – UM w Murowanej Goślinie

Murowana Goślina Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Murowanej Goślinie dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Murowana Goślina kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Murowanej Goślinie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Murowana Goślina kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Murowanej Goślinie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Murowanej Goślinie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Murowana Goślina

Adres: plac Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina

Telefon: (+48) 61 8923 600,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Murowana Goślina:

  • poniedziałek 8:00-17:30
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-12:30

Urząd Miasta w Murowanej Goślinie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Murowanej Goślinie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Murowana Goślina odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Murowana Goślina opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Murowanej Gośliny jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Murowana Goślina podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Murowana Goślina podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Murowanej Goślinie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Murowanej Gośliny informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Murowana Goślina

Liczba wyświetleń: 485Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS