Urząd Miasta Nieszawa – UM w Nieszawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Nieszawa – UM w Nieszawie

Urząd Miasta Nieszawa wnioski, formularze, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nieszawie, kontakt mailowy, adres, numery telefonu.

Urząd Miasta Nieszawa dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Nieszawa dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Nieszawy możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Nieszawa godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Nieszawy jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Nieszawa

Adres: ul. 3-go Maja 2, 87-730 Nieszawa

Telefon: 54 283 81 76, 54 283 81 26

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nieszawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Nieszawie

Nieszawa Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Nieszawie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Nieszawy.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Nieszawy?

W Urzędzie Miasta Nieszawy istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Nieszawa dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Nieszawa

Liczba wyświetleń: 296Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS