Urząd Miasta Nowa Ruda – UM w Nowej Rudzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Nowa Ruda – UM w Nowej Rudzie

Urząd Miasta Nowa Ruda godziny otwarcia, adres. Nowa Ruda Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Nowej Rudy.

Urząd Miasta Nowa Ruda telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Nowej Rudy, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Nowej Rudy nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Nowa Ruda godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowa Ruda te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Nowa Ruda

Adres: Rynek 1, 57-400 Nowa Ruda

Telefon: 74 87 20 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowa Ruda:

Godziny otwarcia: 7:30-15:30
Godziny działania Biura Obsługi Klienta: 7:30-16:00

Nowa Ruda Urząd Miasta

Urząd Miasta Nowej Rudy jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Nowa Ruda odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Nowej Rudzie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Nowej Rudy jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Nowa Ruda wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Nowa Ruda funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Nowej Rudy to między innymi:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Nieruchomości
  • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Nowa Ruda wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Nowa Ruda Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Nowej Rudy wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Nowej Rudzie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Nowej Rudy zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Nowa Ruda Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Nowa Ruda

Liczba wyświetleń: 591Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS