Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą – UM w Nowym Mieście nad Pilicą

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą – UM w Nowym Mieście nad Pilicą

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Nowego Miasta nad Pilicą? Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Nowym Mieście nad Pilicą, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Nowego Miasta nad Pilicą jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Nowego Miasta nad Pilicą umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowym Mieście nad Pilicą

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Nowego Miasta nad Pilicą jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą

Adres: plac Ojca Honorata Koźmińskiego 1/2, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

Telefon: 48 674 10 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą:

 • poniedziałek 9:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Nowym Mieście nad Pilicą

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Nowego Miasta nad Pilicą jest Urząd Miasta Nowego Miasta nad Pilicą. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Nowym Mieście nad Pilicą umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą wydziały

Urząd Miasta Nowego Miasta nad Pilicą jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Nowym Mieście nad Pilicą, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Nowego Miasta nad Pilicą. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Nowego Miasta nad Pilicą.

Mapa Urząd Miasta Nowe Miasto nad Pilicą

Liczba wyświetleń: 254Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS