Urząd Miasta Obrzycko – UM w Obrzycku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Obrzycko – UM w Obrzycku

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Obrzycka, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Obrzycko dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Obrzycko dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Obrzycku dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Obrzycko godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Obrzycko będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Obrzycko

Adres: ul. Rynek 19, 64-520 Obrzycko

Telefon: 612 913 187,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Obrzycko:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:30
  • środa 7:00-15:30
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Obrzycko Urząd Miasta

W mieście Obrzycko znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Obrzycko. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Obrzycko Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Obrzycko wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Obrzycko publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Obrzycka.

Urząd Miasta Obrzycka podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Obrzycka płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Obrzycko

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS