Urząd Miasta Odolanów – UM w Odolanowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Odolanów – UM w Odolanowie

Urząd Miasta Odolanów godziny otwarcia, adres. Odolanów Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Odolanowa.

Urząd Miasta Odolanów dane kontaktowe

Interesanci miasta Odolanów, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Odolanów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Odolanowie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Odolanów godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Odolanów godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Odolanów

Adres: Rynek 11, 63-430 Odolanów

Telefon: 62 733 15 81, 62 733 15 16

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Odolanów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Odolanów Urząd Miasta

Urząd Miasta Odolanowa składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Odolanów Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Odolanów podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Odolanów podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Odolanowie dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Odolanów Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Odolanowie dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Odolanów

Liczba wyświetleń: 277Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS