Urząd Miasta Okonek – UM w Okonku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Okonek – UM w Okonku

Urząd Miasta Okonka kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Okonek wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Okonku.

Urząd Miasta Okonek kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Okonku dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Okonek kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Okonku

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Okonku zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Okonek

Adres: ul. Niepodległości 53, 64-965 Okonek

Telefon: +48 67 266 90 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Okonek:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Okonku

Mieszkańcy miasta Okonka wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Okonku. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Okonek odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Okonek druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Okonka petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Okonek druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Okonek Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Okonek Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Okonek ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Okonek

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS