Urząd Miasta Olesno – UM w Oleśnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Olesno – UM w Oleśnie

Urząd Miasta Olesna dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Olesno dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Olesno dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Olesno dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Olesna możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Olesno godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Olesna jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Olesno

Adres: ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno

Telefon: (+48) 34 359 78 41, (+48) 34 359 78 44

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Olesno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Oleśnie

Mieszkańcy miasta Olesna wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Oleśnie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Olesno odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Olesno opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Olesno opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Olesno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Olesna są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Olesno

Liczba wyświetleń: 388Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS