Urząd Miasta Opatówek – UM w Opatówku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Opatówek – UM w Opatówku

Urząd Miasta Opatówek kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Opatówku. Urząd Miasta Opatówka wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Opatówek kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Opatówka można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Opatówek kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Opatówek godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Opatówku w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Opatówek godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Opatówek

Adres: Plac Wolności 14, 62-860 Opatówek

Telefon: 62 76 18 452, 62 76 18 185

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Opatówek:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Opatówku

W Urzędzie Miasta Opatówek obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Opatówek umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Opatówek opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Opatówka powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Opatówka podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Opatówka podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Opatówek

Liczba wyświetleń: 252Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS