Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski – UM w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski – UM w Ostrowcu Świętokrzyskim

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Adres: ul. Jana Głogowskiego 3/5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: +48 41 2672 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Ostrowiec Świętokrzyski Urząd Miasta

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Liczba wyświetleń: 652Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS