Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski – UM w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Kontakt Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Adres: ul. Jana Głogowskiego 3/5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Telefon: +48 41 2672 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Ostrowiec Świętokrzyski Urząd Miasta

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Liczba wyświetleń: 65Wyszukaj dodatkowe informacje: