Urząd Miasta Pajęczno – UM w Pajęcznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Pajęczno – UM w Pajęcznie

Wydziały Urzędu Miasta w Pajęcznie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Pajęczno godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Pajęczno kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Pajęczna można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Pajęczno kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Pajęczno godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Pajęcznie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Pajęczno godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Pajęczno

Adres: ul. Parkowa 8/12, 98-330 Pajęczno

Telefon: (034) 311 15 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pajęczno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-13:30

Pajęczno Urząd Miasta

W mieście Pajęczno znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Pajęczno. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Pajęczno Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Pajęczno wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Pajęczno publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Pajęczna.

Urząd Miasta Pajęczna podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Pajęczna płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Pajęczno

Liczba wyświetleń: 252Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS